Resim Bulunamadı

iğne oyası örnekleri 2014

 • iğne oyası örnekleri 2014

  Hanımlar ve genç kızlar için en güzel iğne oyası örneklerini seçtik. Bu örnekler gerçekten çok etkileyici. Yazma kenarı yapmak istiyorsanız iğne oyası modelleri 2014 yazısını mutlaka okuyun. 

  Yazma kenarı iğne oyası modelleri arasında en çok beğenilenler hiç kuşkusuz en son çıkan iğne oyaları. Çünkü örgü ve tığ işi ile uğraşan bayanlar yenilikleri takip eder ve en yeni modelleri deneme taraftarı olurlar. Örgü konusu moda gibidir hiç eskimez ve sürekli gelişir.

  İğne oyaları nasıl yapılır?
  Tığ işi iğne oyları ve mekikle kolay iğne oyaları yapabilirsiniz. Fakat el işi güzel iğne oyaları ortaya çıkarmak istiyorsanız ciddi emek harcamalısınız. İğne oyası modelleri bazen çok zor olabilir. Sık modeller en zor olanlarıdır.

  Zor olan sizi korkutmasın biraz çabayla çok güzel oya modelleri orta çıkabilir ve bu işten para kazanabilirsiniz. sahibinden ücretsiz gibi sitelerde ürünlerinizi satabilirsiniz. Kısa zamanda iyi kazançlar elde etmeniz mümkün. Oya örmeye başlamak için belediyelerin ücretsiz dikiş nakış kurslarından yada video sitelerindeki oya eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

  iğne oyası örnekleri 2014

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Örgü Bere Modelleri
  Örgü Bere Modelleri
  El İşi Bebek Battaniyeleri
  El İşi Bebek Battaniyeleri
  Örgü Motifleri
  Örgü Motifleri
  Örgü Lif Modelleri
  Örgü Lif Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>