Resim Bulunamadı

Örgü Yastık Modelleri

 • Örgü Yastık Modelleri

  Örgü Dünyasındaki yazılarımıza örgü yastık modelleri ile devam ediyoruz. Koltuk ve kanepelerinizi örgü yastıklarla donatmaya ne dersiniz? 

  Örgü yastık çeşitleri eskiden kalın örgü ve klasik modellerden oluşurken son yıllarda çok değişti. Yaratıcı yastık modelleri ve zekice tasarımlar koltuklarımızı süsledi. Paylaştığımız modeller arasındaki yağda yumurta şeklindeki yastık ve keçe yastık modelleri bunlara birer örnek.

  Çeyiz yastıkları genç kızların çeyizlerinin olmazsa olmazları iken değişen dünya şartları ile bu konuya olan ilgi azaldı. Kadınların çalışma hayatına katılmasıyla birlikte dikiş – nakış işlerinde kendilerini geliştiremediler ve birde zaman ayıramıyorlar bu koşuşturma sırasında.

  Keçeye olan ilginin son zamanlar çok artmasıyla birlikte keçe yastık yapımı da  bayanların en fazla merak ettiği konular arasına girdi. Yastık örnekleri arasında pek çok keçe yastık ta mevcut.

  Örgü Yastık Modelleri 

  Bu yazıda ilginizi çekebilir, Dantel yastık modelleri 

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Örgü Bere Modelleri
  Örgü Bere Modelleri
  El İşi Bebek Battaniyeleri
  El İşi Bebek Battaniyeleri
  Örgü Motifleri
  Örgü Motifleri
  Örgü Lif Modelleri
  Örgü Lif Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>