Resim Bulunamadı

El İşi Abajur Modelleri

 • El İşi Abajur Modelleri

  Dekorasyon köşesindeki yazılarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. El işi abajur modelleri söz konusu olduğunda en çok yapılan örnekler kağıttan ve telden yapılan abajur örnekleri

  Ev hanımları eski eşyalara tekrar hayat vermek için çok yaratıcı yöntemlere başvurabiliyor. Modern abajurlara kıyasla el emeği göz nuru olan el yapımı abajurlar estetik ve tasarım açısından en az orijinalleri kadar güzeller.

  Abajur nasıl yapılır diye merak ediyorsanız keçe ile abajur yapmaya başlayabilirsiniz. Keçe abajur çeşitleri son zamanlarda çok sık karşımıza çıkıyor. Keçenin abajurlar dışında da kullanım oranı çok yüksek. El işi pek çok çalışmada karşımıza çıkıyor. Fakat ahşapla birleştiğinde keçe ile çok güzel abajur modelleri yapmam mümkün. Ahşap ile yaptığınız abajurleri keçe ise süsleyebilirsiniz.

  Metalik ve telden yapılan eski abajurleri örgü ile yenilemek de mümkün. Örgü yeteneğiniz varsa eski abajurlere örgü kılıf yapmak da mümkün. Hatta plastik eşyaları uygun şekillerde kesip örgülerle çok şık abajur modelleri yapabilirsiniz.

  El İşi Abajur Modelleri 

   

  Bu yazıda ilginizi çekebilir Abajur Modelleri 2014

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Ev Dekorasyon Fikirleri
  Ev Dekorasyon Fikirleri
  Mutfak Tezgahı Modelleri
  Mutfak Tezgahı Modelleri
  Örgü Yastık Modelleri
  Örgü Yastık Modelleri
  İlginç Tasarımlar
  İlginç Tasarımlar
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>