Resim Bulunamadı

Havlu Kenarı Modelleri ve Örnekleri 2014

 • Havlu Kenarı Modelleri ve Örnekleri 2014

  Değerli hanımlar havlu kenarlarıyla ilgili uzun zamandır yazmak istiyordum. Kısmet bu güneymiş. Havlu kenarı modelleri ve örnekleri 2014 yazımda en güzel havlu kenarlarını sizler için seçtim.2013 yılı havlu kenarı modelleri yazımdan aldığım tepkiler çok iyiydi ilginize çok teşekkür ederim.

  Önce havlu kenarı örnekleri  ve havlu kenarı modellerinin nerelerde kullandığımıza kısaca bir değineyim. Çeyizlik havlu kenarı modelleri, en çok hazırlanan havlu kenarlarıdır.  Çiçek desenli ve değişik motiflerle süslenmiş havlu kenarları genç kızlarının çeyizlerini süsler. Lale desenli havlu kenarı ise çeyizlik havlular da tercih edilen modeller arasındadır.  Havlu kenarları gelin ve damat tarafından nişan bohçalarına da konur. Nişan bohçasına konulacak havlunun dantel işlemeli havlu kenarı olması tercih edilir.

  Boncuklu havlu modelleri de hanımların tercih ettiği modeller arasında. En güzel Boncuklu havlu kenarları resimleri aşağıda mevcut. Boncuklu havlu kenarı modellerinin yanı sıra simli havlularda çok fazla karşımıza çıkar. Genç kızlar simli havlu kenarları modellerini de çeyizlerinde görmek isterler. Kuğu resimli havlu kenarı sim ve boncukla birleştiğinde çok güzel bir görüntü ortaya çıkıyor.

  Çiçek desenli havlu kenarları arasında en sevdiğim modeller laleli ve papatyalı olanlar.  Su yolu havlu kenarları da yapılmaya başlandı. Dalga dalga olan bu model havlularda güzel duruyor.

  Havluların en fazla karşımıza çıktığı yerlerden biri de tabi ki mutfağımız. Mutfak havluları çok çeşitli. En çok tercih edilen desenler hayvan motifli mutfak havluları, ve dantel işlemeli mutfak havluları.  Gene büyüklüklerine göre küçük, büyük, uzun mutfak havluları da hanımların en çok tercih ettiği mutfak havlularından. Ben kendi mutfağımda meyve desenli mutfak havlusu kullanıyorum. Evime misafirliğe gelen arkadaşlar üzerinde çilek işlemesi olan bu havluyu çok sevdiler.

  Banyo havlu kenarı havlular ebeveynler için klasik izler taşırken çocuk avlularında ise çocuk motifli olabilir.   Ben gelin damat havlu kenarı örnekleri de gördüm ama hiç denemedim.  Lavabo havlu kenarları da çok sık kullanıldığından buralarda çiçek motifleri kullanılabilir.

  Sürekli elimizin altında olan, ellerimizi ve çehremizi kurulamamızı sağlayan havlularınızı en güzel örneklere taçlandırmaya ne dersiniz?

  Havlu Kenarı Modelleri ve Örnekleri 2014  galerisi

  YENİ Havlu Kenarı Modelleri 2015 sitemize eklenmiştir. Buradan yeni galeriyi inceleyebilirsiniz…

  Sağlıcakla kalın…

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Örgü Bere Modelleri
  Örgü Bere Modelleri
  El İşi Bebek Battaniyeleri
  El İşi Bebek Battaniyeleri
  Örgü Motifleri
  Örgü Motifleri
  Örgü Lif Modelleri
  Örgü Lif Modelleri
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  • İyi güzel de bide görsem ii olurdu.:)

  • Esrarli gozler ayig ol

   Ehhh fena degil yani yapmasu cok kolay

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

   Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>