Resim Bulunamadı

Dantel Elbise Modelleri 2014

2 Aralık 2013
 • Dantel Elbise Modelleri 2014

  2014 Yılı yaklaşırken bayanlar 2014 yılı trend kıyafetlerini merakla bekliyor. Modayı yakından takip eden hanımlara biraz yardımcı olmak için 2014 dantel elbise modelleri galerisini oluşturduk. 

  Dantel elbise modelleri kadınlar için her zaman vazgeçilmez olmuştur. Dantel işlemeli elbiseler klasik elbise modellerine göre ince işçilik olduğu için kadınların üzerinde şık durur ve çok fazla tercih edilir.  Dantel elbise fiyatları elbisenin kumaşı, işçilik, model ve markaya göre değişiklik gösterir.  Ucuz dantel elbiseler bulabileceğiniz gibi el yakan modellerde vitrinlerde mevcut. Popüler e ticaret sitelerinde de çok fazla dantel elbise modeli mevcut. Karar vermeden önce bütün modelleri incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü her gün dantel elbise almıyorsunuz,  en güzel dantel elbise modelini seçmelisiniz.

  Tabi beğeniler ve zevkler tartışılmaz yani size çok güzel görünen bir dantel işleme elbise modeli başka bir kadında aynı etkiyi yapmayabilir. Elbise modelini seçerken dostlarınızın tavsiyesini alın fakat çok fazla etki altında kalmayın. Çünkü elbiseyi üzerinizde taşıyacak olan sizsiniz ve içinize sinmesi çok önemli. Dantel elbise dikimi diğer elbiselere daha fazla işçilik ister. Buda elbise fiyatını etkiler.

  Dantel Elbise Modelleri 2014

  Beyaz ve siyah dantelli elbiseler diğer modellerden çok fazla. Beyaz dantel elbiseler özellikle yaz mevsiminde çok tercih edilirken siyah dantel elbiseler gece kıyafetlerinde ve balolarda giyilebilir. Renkli dantel elbiselerinde 2014 yılında çok fazla tercih edileceğini ama siyahın ve beyazın önemini koruyacağını düşünüyoruz. Ama 2012 ve 2013 de olduğu gibi canlı renk elbise modelleri 2014 dantel elbise modellerinde sıkça karşımıza çıkacak.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Balerin Topuzuna Uygun Kıyafet Kombinleri
  Balerin Topuzuna Uygun Kıyafet Kombinleri
  2015 Kış Modası Hırka Modelleri
  2015 Kış Modası Hırka Modelleri
  2015 Kış Modası Şal Modelleri
  2015 Kış Modası Şal Modelleri
  2015 Kış Modası Bere Modelleri
  2015 Kış Modası Bere Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
  • dantelli olması güzel ama benim tarzım değil kısa olsaydı tam benlikti

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

   Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>