Resim Bulunamadı

Yataş yatak modelleri ve fiyatları

 • Yataş yatak modelleri ve fiyatları

  Yataklar sağılıklı bir uyku için çok önemli. Güne zinde başlamak için uykunuzu iyi almış olmanız gerekir. Geceniz rahat olmayan bir yatak yüzünden kabusa dönmüşse o günden hayır beklemeyin.  Yataklar konusunda size biraz fikir vermek için Yataş yatak modelleri 2014 adlı bir foto galeri oluşturdum. 

  Yataş yatak modellerini Classic serisi yataklar, novo serisi yataklar, feel visco serisi yataklar, selective serisi yataklar, bebek serisi yataklar olmak üzre gruplandırmış. Her serinin fiyat / kalite oranı farklı. Mevzu size uygun modeli uygun fiyatta almak. İnternetten ucuz yatak çeşitleri adı altında pek çeşit bulabilirsiniz fakat bu ürünlerin ne kadar rahat ve kaliteli yataklar oldukları tartışılır.

  Ortopedik yataklar konforlu uykuyu size sunarken yataş rina modeli yataklar yataktaki organik ve inorganik bakterilere karşı sizi koruduğunu iddia ediyor.  Vesta ortopedik yatak ise orta derecedeki sertliğiyle omurgayı koruyor. Novo serisi yatakların fiyatları yüksek ama tüketicilere diğer modellere göre sundukları da fazla. Vücut sıcaklığını dengede tutan bu yataklar kasların çabucak toparlanmasını sağlıyor. Yataş viloft yataklar ise cildi koruyarak gözeneklerin nefes almasını sağlıyor. Visco Fresh yataklar terlemenin önüne geçerek rahat bir uyku vaat ediyor. Majesty tam ortopedik yataklar vücudun çeşitli bölümlerini birbirinden farklı olarak destekleyerek vücut ağrılarının önüne geçmeyi hedefliyor.

  Yatak Pedleri
  Topper yatak pedi sayesinde yatağınızı değiştirmeden konforu yakalarsınız.

  Yataş Çocuk Yatakları
  Çocuk yatakları su geçirmemelidir. Çocuklarınızdan tozu uzak tutarak sağlıklarını korumada yardımcı olmalıdır. Yataş çocuk yatağı modelleri;  yumurcak çocuk yatağı, bebiş bebek yatağı, miniko bebek yatağı.

  Yataş yatak modelleri ve fiyatları 2014

  Fiyatların güncel bilgileri için Yataş Resmi İnternet sitesine bakabilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Ev Dekorasyon Fikirleri
  Ev Dekorasyon Fikirleri
  Mutfak Tezgahı Modelleri
  Mutfak Tezgahı Modelleri
  Örgü Yastık Modelleri
  Örgü Yastık Modelleri
  İlginç Tasarımlar
  İlginç Tasarımlar
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>