Resim Bulunamadı

2014 Lif Örnekleri

 • 2014 Lif Örnekleri

  Eğer örgü ve el işleriyle uğraşıyorsanız, o kadar çok lif örneği var ki, insan lif modeli seçmekte zorlanıyor. Uzun banyo lifleri, kare lifler, parçalı lifler, hayvan desenli lifler, işlemeli lifler, hediyelik lifler. Tarihin her döneminde banyonuzun vazgeçilmezi lifler değerini yitirmedi. Odivet.com olarak bu yazıda lif yapmak isteyenlere yardımcı olmak için lif örnekleri 2014 konulu bir yazı hazırladık. 

  Bu güzel lif örneklerini kolayca yapabilir ve sevdiklerinize hediyelik lifler olarak verebilirsiniz. Hayvan desenli liflerin çok şirin olduklarını söylemem gerekiyor. Örgü örmeye başlamak için lif modelleri ideal seçim. Örmesi kolay lif modelleri sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

  Lif örnekleri 2014 içinde elbise lif modelleri, çiçek lif modelleri, hayvan lif modelleri ve rengarenk lif modellerini kolayca yapabilir. Hatta kendiniz yeni lif tasarımları yapabilirsiniz.

  Lif örmek sanıldığının aksine zor değildir. Aksine kolaydır. Başlayınca ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Başlamanız yeterli.

  Elbise Lif Örneği yapmak
  Elbise lif örnekleri diğer lif örneklerine göre farklılık gösterir. Bu modellerde tığ kullanmanız gerekir. Ama çekilen sıkıntıya değiyor. Ben her lif modeline başlarken yani bir heyecanla başlıyorum. Ve ürün bittiğinde yaşadığım mutluluk tarifsiz.

  YENİ: Banyo Lif Modelleri 2015 sitemiz de yayınlanmıştır.

  Çeyizlik lifler
  Lifler banyomuzu süslerken, gelinlik çağa gelmiş kızlarında çeyizlerini süsler. Çeyizimizde farklı lif modelleri olsun istiyorsak  örgü konusunda biraz yol kat etmemiz gerekiyor. Fakat örgü konusunda iyi değilsek bu lifleri internet üzerinden temin yolunu tercih edebiliriz. İnternette kısa bir araştırma yaparsanız ucuz lif çeşitleri satan birçok siteyi göreceksiniz.

  Banyolarınızın boş kalmamasını istiyorsanız, banyo liflerini mutlaka çeyizinize ekleyin.  Umarım lifler konusunda aktardığım bilgiler işinize yarar. Şimdiden kolay gelsin.

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Örgü Bere Modelleri
  Örgü Bere Modelleri
  El İşi Bebek Battaniyeleri
  El İşi Bebek Battaniyeleri
  Örgü Motifleri
  Örgü Motifleri
  Örgü Lif Modelleri
  Örgü Lif Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>